Vortal www.polwysep.pl to pierwszy i czołowy nadmorski turystyczny serwis internetowy. Jego historia sięga roku 1997, w którym to pojawiła się pierwsza koncepcja stworzenia profesjonalnej platformy służącej handlowi usługami turystycznymi w sieci Internet.

Przez cały okres istnienia www.polwysep.pl dynamicznie się rozwija. Jako pierwszy na rynku tego typu usług, wprowadził 'gwarancję rzetelności', specjalne bonusy w postaci darmowych biletów na rejsy wycieczkowe, wodoloty, sprawdzanie poczty w kawiarence internetowej. Nieustannie jest rozbudowywany o kolejne działy, m.in. - kamerę onlinę, serwis pogodowy, e-kartki, galerię zdjęć, filmy, ciekawostki, opisy miejscowości - a wkrótce kuchnię kaszubską z kilkuset przepisami kulinarnymi!

Każdego lata uruchamiany jest specjalny, codziennie uaktualniany dział poświęcony wakacjom. W lecie 2003 roku w dziale tym znalazło się obok aktualności kilka tysięcy fotografii.

Vortal www.polwysep.pl to nie tylko Internet. Jest organizatorem Internetowego Rajdu Rowerowego, który odbywa się cyklicznie podczas długiego weekendu majowego. Ponadto organizuje wiele innych konkursów, które wykraczają poza ramy Internetu, np. wybory miss Perełki Nordy.

Oprócz działalności internetowej www.polwysep.pl stara się uczestniczyć w największych krajowych targach turystycznych oraz komputerowych. Swoją obecność zaznaczył m.in. na warszawskich targach 'Komputer Expo', 'Lato 2001', 'TT Warsaw Tour & Travel', oraz trójmiejskich GTT (Gdańskie Targi Turystyczne).

Miarą sukcesu serwisu jest stały wysoki wzrost oglądalności (latem 2002r. średnia dzienna, całkowita ilość wywołań osiągnęła 200.000) oraz wysoka skuteczność przekładająca się bezpośrednio na coraz większą ilość zadowolonych klientów.

Serwis www.polwysep.pl jest stworzony i prowadzony przez firmę SEMWIT/StudioFX. Więcej informacji znajduje się na stronie www.studiofx.biz

Reklama - Informacje Prasowe - Kontakt
O serwisie